2 Adet / grup 2.4 GHz 3dBi WiFi 2.4g Anten Anten RP-SMA Erkek kablosuz yönlendirici + 17 cm PCI U. FL IPX R...

Daha Fazla Görüntüle

Htb-3100ab Optik Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı Tek Fiber Dönüştürücü 25 km SC 10/100 M Tekli Tek Fibe...

Daha Fazla Görüntüle

12 adet / takım Fiber Cleaver ile FTTH Fiber Optik Alet Kiti-70 ~ + 10dBm Optik Güç Ölçer Görsel Hata Lcato...

-66%
Daha Fazla Görüntüle

2 adet 433 mhz RF LoRa modülü SX1278 PM1280 Uzun Mesafe iletişim Alıcı ve Verici SPI LORA IOT + 2 adet 433 ...

-10%
Daha Fazla Görüntüle

Uzun mesafe izleme teleskopik gamin astro 320 anten SMA erkek astmin 220 alpha100 Garmin anten

Daha Fazla Görüntüle

DAB DAB için Superbat Araba Anten + AM / FM Radyo Dahili Amplifikatör SMA Erkek Konnektör Evrensel Çatı Dağ...

Daha Fazla Görüntüle

GSM 850/900/1800/1900 MHZ LCD ekranlı sabit kablosuz terminal, destek alarm sistemi, PABX, net ses, sabit s...

-12%
Daha Fazla Görüntüle

4G LTE Kapalı Tavan Anten 2G 3G UMTS 4G anten 5 M kablo N erkek konnektör mobil sinyal güçlendirici tekrarl...

-55%
Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI Yüksek Hassasiyetli Fiber Optik Araçları HS-30 Optik Cleaver Kesici 250-900um için Fujikura için Fi...

Daha Fazla Görüntüle

5 pair Htb-3100ab Optik Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı-verici Tek Fiber Dönüştürücü 25 km SC 10/100 M ...

Daha Fazla Görüntüle

10 adet NAGOYA NA-771 SMA-F Çift Bant Anten 144/430 MHz Baofeng için UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie ...

-15%
Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI yeni Hassas Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı Yedi Dalgaboyu Optik Güç Ölçer

Daha Fazla Görüntüle

2 adet 4G Anten 10dbi LTE Anten 698-960 / 1700-2700 Mhz SMA Çok Yönlü Manyetik Bankası için 4G lte FDD / TD...

Daha Fazla Görüntüle

FTTH Fiber optik Alet Takımları Kablo Şeritleme Pense ve Kaymaz Makas ile Fiber Optik Stripper

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI Fiber Cleaver SKL-6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT Fiber Optik Bıçak Araçları Yüksek Hassas Kesici 16 Yüz...

Daha Fazla Görüntüle

2 adet 12 Elyaf Dağıtım Kablosu-SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Demet Fiber Pigtail

Daha Fazla Görüntüle

FWDM Modülü 1310nm / 1490nm / 1550nm Filtre WDM Fc / upc tx1550rx1310 + 1490

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI VFL Fiber Optik Kablo Kırmızı Lazer Tester Kalem Görsel Hata Bulucu Fiber Optik 20 mw Bulucu 20 KM ...

Daha Fazla Görüntüle

Superbat 3 adet WiFi Anten 2.4 GHz 12dBi Omni-yönlü Lastik Ördek Anten Booster RP-SMA Erkek IEEE 802.11b Ka...

Daha Fazla Görüntüle

Ücretsiz Kargo 10 adet / grup 0.9mm Çelik Boru 1x16 Mini SC / APC Bağlayıcı 1:16 16 Limanlar Fiber Optik PL...

-14%
Daha Fazla Görüntüle

PABX sistemi MD206 Ofis PBX için ücretsiz kargo

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI OTDR Ölü Bölge Eliminator Fiber Optik OTDR Kablo Kablosu Başlat 1km SM Tek Modlu 9/125 SC -APC Konn...

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI Fiber Cleaver SKL-6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT Fiber Optik Bıçak Araçları Kesici Yüksek Precision16 Y...

Daha Fazla Görüntüle

2 takım / grup 433 MHz 100 metre Kablosuz Modülü kiti (ASK verici STX882 + alıcı SRX882 ASK) + 4 adet bakır...

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI 100 adet / grup SC Optik Fiber Hızlı Soğuk Bağlayıcı FTTH SC Tek Modlu UPC Hızlı Bağlayıcı

Daha Fazla Görüntüle

JW4103N 1310 / 1550nm el fiber optik konuşma seti

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI 1 MW 5Km Plastik Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kırmızı Lazer Kalem Test Cihazları ile 2.5mm SC / S...

Daha Fazla Görüntüle

4G Anten 4G Açık Anten 20dBi Yagi anten N kadın Telefon Sinyal Anten 4G Sinyal Tekrarlayıcı amplifikatör iç...

-48%
Daha Fazla Görüntüle

SM & MM Çok dilli Otomatik Altı Motorlar Akıllı FTTH Fiber Optik Ekleme Makinesi Optik Fiber Fusion Splicer

-50%
Daha Fazla Görüntüle

Superbat Araba HSD Kablo Fakra Bir Siyah / 9001 Sıkma Kadın Jack Dacar 535 4 kutuplu Kablo için Düz RF Koak...

-12%
Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI Yeni El Lazer Pointer 20 mW 20 km fiber optik görsel hata bulucu, CATV Için Test Lazer Ürün 650nm

Daha Fazla Görüntüle

Superbat CRC9 Anten 698-960/1710-2170 / 2500-2600 MHz 4G 5db LTE Cep Telefonu Klip Booster Huawei USB Modem...

-12%
Daha Fazla Görüntüle