12 adet / takım Fiber Cleaver ile FTTH Fiber Optik Alet Kiti-70 ~ + 10dBm Optik Güç Ölçer Görsel Hata Lcato...

-67%
Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI 5 mW Metal Kalem Stil Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kırmızı Lazer Kablo Test Cihazı Test Aracı ile...

Daha Fazla Görüntüle

5 pair Htb-3100ab Optik Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı-verici Tek Fiber Dönüştürücü 25 km SC 10/100 M ...

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Fiber Optik Güç Ölçer -70 ila + 10dbm Ve 10 mw 10 km Fiber Optik Kablo Test Cihazı ...

Daha Fazla Görüntüle

4G LTE Kapalı Tavan Anten 2G 3G UMTS 4G anten 5 M kablo N erkek konnektör mobil sinyal güçlendirici tekrarl...

-48%
Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI 10 mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu için 2.5mm connecter Mini RGT FTTH için Kırmızı Lazer Tester

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI 2016 Görsel Hata Bulucu 30 mW Dedektör FC Erkek LC Kadın Adaptörü LC / SC / ST / FC Konnektör Kablo...

Daha Fazla Görüntüle

GSM 850/900/1800/1900 MHZ LCD ekranlı sabit kablosuz terminal, destek alarm sistemi, PABX, net ses, sabit s...

-12%
Daha Fazla Görüntüle

2019 YENI SURECOM SW-102 Üç Adaptörü Ile 125-520 MHz Dijital VHF / UHF Güç & SWR Metre Için Araba Radyo ve ...

-15%
Daha Fazla Görüntüle

433 MHz ASK Kablosuz tranmitter alıcı modülü kiti (1 adet verici STX882 + 1 adet alıcı SRX882 + 2 adet baha...

-26%
Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI FSM 22 50 60 80 S Fusionadora Fibra Optica Elektrot Fiber Optik Fusion Splicer Yapıştırma Makinesi ...

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI FC-6S Fiber cleaver Soğuk Bağlantı aracı SUMITOMO Optik Fiber Cleaver Kaplama Çapı: 250um - 900um K...

Daha Fazla Görüntüle

2 adet / grup RF4431 - 868MHz | 915 MHz Si4431 çip 13dBm RF kablosuz alıcı-verici modülü

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI Ücretsiz kargo 10 mw Kalem Stil Görsel Hata Bulucu Kırmızı lazer Işık kaynağı / Fiber Test arıza de...

Daha Fazla Görüntüle

3G / 4G anten CRC9 fiş konnektörü ile 1920-2670 Mhz IÇIN Huawei modem (2 adet / grup)

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI Optik Fiber Toos Soğuk Bağlantı FC-6S Optik Fiber Cleaver Kesici 250um - 900um 12 Pozisyon Blade Me...

Daha Fazla Görüntüle

KELUSHI 50 adet / grup SC Optik Fiber Hızlı Bağlayıcı Modlu FTTH SC Tek Modlu UPC Hızlı Bağlayıcı

Daha Fazla Görüntüle

2 adet 433 mhz RF LoRa modülü SX1278 PM1280 Uzun Mesafe iletişim Alıcı ve Verici SPI LORA IOT + 2 adet 433 ...

-10%
Daha Fazla Görüntüle

4 adet 10Gtek 1 M (3.3ft) LC-LC OM3 Dubleks Modlu 10G Fiber Kablo 50/125 2mm Fiber Optik Jumper Yama Kablosu

Daha Fazla Görüntüle

Htb-3100ab Optik Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı Tek Fiber Dönüştürücü 25 km SC 10/100 M Tekli Tek Fibe...

Daha Fazla Görüntüle

10 adet / grup SW433-ZD115 433 MHz Kazanç 2.15 dBi Katlanır Kauçuk Anten Erkek SMA başkanı ile kablosuz mod...

-17%
Daha Fazla Görüntüle

Optik Fiber Aracı 10 MW Görsel Hata Bulucu + RY3200 Optik Güç Ölçer-70 ~ + 10 dBm

Daha Fazla Görüntüle

2.4 GHz Omni yönlü Fiberglas Anten 12dB wifi anten N dişi konnektör

Daha Fazla Görüntüle

1.2 ghz paslanmaz çelik 5 elemanları yagi 3 metre RG58U kablo cctv verici açık yagi anten F erkek konnektör

Daha Fazla Görüntüle

20 setleri X PTT Çerçeve Ve Düğme Için Motorola CP1660 CP1200 CP1300

Daha Fazla Görüntüle

Superbat Araba Dijital Radyo Evrensel DAB + DVB T2 FM / AM Araba Anteni Anten Sinyali Splitter Amplifikatör...

-12%
Daha Fazla Görüntüle

2 takım / grup 433 MHz 100 metre Kablosuz Modülü kiti (ASK verici STX882 + alıcı SRX882 ASK) + 4 adet bakır...

-25%
Daha Fazla Görüntüle

Superbat 50 Ohm 868 Mhz Anten 3dbi Anten Kauçuk Sinyal Booster 60 W Giriş SMA Erkek Tak Düz Konnektör Jambo...

-5%
Daha Fazla Görüntüle

Küçük Hibrid Anahtar telefon PABX sistemi PC yönetim yazılımı MK308 ile Ofis ve ev için

-14%
Daha Fazla Görüntüle

FC-6S ile KELUSHI Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer 5 km Görsel Hata Bulucu 1 mw...

Daha Fazla Görüntüle

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC Kablo 10GBASE-CU Pasif Doğrudan Takın Bakır Twinax SFP Kablosu da Ubiquiti ...

Daha Fazla Görüntüle

Yüksek Kazanç 2 / 5dBi 800-2500 MHz Omni-yönlü Kapalı Tavan Anten Tekrarlayıcı GSM CDMA W-CDMA Anten için D...

-50%
Daha Fazla Görüntüle